Tantra - terapia a výcvik, Thajská a ostatné masáže, kurzy, tréningy, koučing, relaxačné a terapeutické masáže - Aroma a Krystal terapia, Vhodné pre ženy, mužov ale aj párové masáže či terapie. Poradenstvo, Spoločné meditácie, práca s Kundalini energiou..

O Mne, profesné vzdelanie a skúsenosti

           O Mne        

Som od nepamäti spätá s prírodou, s Matku Zemou, živlami, kameňmi, materiálmi.
Práve preto sú moje šperky tak jedinečné a liečivé. A toto prepojenie môžete ucítiť aj vy v mojej tvorbe a starostlivosti o vás.
Čomu sa vlastne venujem? Tým som....❤️🙏🪷💃🥰😍 všetkému, celistvosti- pavučine ktorú tvorí cezo mňa duch - TO a tá pavučina celku sa volá aj napríklad Tantra. Mnoho ľudí sa milne domnieva čo to Tantra je , prevažne ju majú zapísanú ako karikatúru , ktorá bola ( mám dojem že úmyselne) týmto jednaním veľmi poškodená . Staré spisy a slovo Tantra poznajú celé veky múdry ľudia. Ja Tantru vnímam ako celok učenia ktorý bol rozdelený do kúskov. Tantra učenie obsahuje všetko ako celok, nie len sexuálnu energiu ktorá bola a je zámerne potlačená len do 2 spodných čakier a tým pádom nieje všetko ale len sexuálna energia, tam sa hromadí a spôsobuje tlak a my sa stávame obchodníkmi a otrokmi tohoto tlaku . Ak si však spomenieme na detskú radosť len tak, naplnenie len tak , spontánnosť len tak, tvorivú silu len tak, motýliky v brušku len tak a všetko iné, je toho mnoho , prúdilo to nami do všetkých strán ... Tak to a ešte oveľa viac je Tantra. Čo sa stalo? Prestali sme sa cítiť, energia , emócie, láska ktorou sme , spojenie s duchom - životom, tvorivosť, spontánnosť, vedenie, radosť, sila , vôľa a to všetko čo by som mohla menovať do nekonečna sa kdesi stratilo. Áno našlo by sa dôvodov za mech aj za dva mechy prečo a kvôli čomu a komu ... ale poďme znova nájsť TO!!!!

A práve učenie Tantry Vás možno ku tomu privedie tak ako mňa 🥰😍💃🪷🙏❤️😘💚💫❤️‍🔥 Nevravím, netvrdím že cesta je jednoduchá ale dá sa po nej kráčať a ja si dovolím Vám podať ruku a pôjdem Popri Vás ❤️

Mantra je motlitba a modlitba je zákon

Tantra je mágia a mágia je veda

Spojením Mantry s Tantrou vzniká Yantra a Yantra je stroj

Majstrovstvo Tantry ❤️Odhaľte somnou taje starodávneho umenia Tantry. Tantrické terapie a tréningy harmonizujú všetky zložky ľudskej bytosti - fyzickú, emocionálnu, duševnú , kde si hlbšie zvedomujeme ducha. Venuje sa všetkým častiam tela na všetkých jeho úrovniach. 😍 Popri majstrovských tantra masážach vediem aj kurzy vedomého zmyselného dotyku pre páry a jednotlivcov, individuálne kurzy, art, aróma, práca s krištáľmi, muziko terapie , tanečné meditácie, konzultácie čo vytvára práve aspoň z veľkej časti čo slovo Tantra vlastne znamená.

Profesné vzdelanie a skúsenosti:

Akreditovaný Wellness pracovnik- masér

Akreditovaný Lektor
Kurz Konzultant a poradca

Kurz Bankovanie a Guasha

Thajská olejová tradičná masáž

Kranio-sakrálna terapia

Madero terapia

Triger points, Mäkké techniky- Miofasciálna terapia, Náprava PA s prvkami chiropraxie

Kurz Masážnej metódy tradičnej čínskej medicíny

Kurz Access Bars terapia

Aróma terapia

Pohybové meditácie Sávitryí

Výcvik a kurzy Tantra Sávitryí

Práca s minerálmi, živlami a elementami

Šamanská prax

Umelecká tvorba a vzdelávanie

Dula pre zomierajúcich

Celoživotné vzdelávanie a duchovný rozvoj

Tantra - terapia a výcvik, Thajská a ostatné masáže, kurzy, tréningy, koučing, relaxačné a terapeutické masáže - Aroma a Krystal terapia, Vhodné pre ženy, mužov ale aj párové masáže či terapie. Poradenstvo, Spoločné meditácie, práca s Kundalini energiou..