Seminár s Gajanou

Seminár s Gajanou


Sebapoznávací seminár zameraný na

 prebúdzanie ženskosti a vnútornej sily. Žena je citlivá a vnímavá a jemná navonok, pevná a silná vo svojich hlbinách. Ak je žena zranená, príliš krehká vo vnútri, navonok je tvrdá a chladná, upadá do role obete alebo bojovníčky. Mnohé ženy trpia, sú nespokojné a neveria si, pretože stratili kontakt so sebou, so svojou ženskou podstatou. Cyklus seminárov pre ženy učí poznávať seba, svoje vnútro, pocity, slabiny, ale aj obrovskú silu, ktorú možno dnes vnímate ako vnútorný odpor, márny boj alebo frustráciu, pretože čím má žena väčší dar (silu, či potenciál), tým môže viac nevedome škodiť sebe aj druhým, kým ho nepochopí a nenarába ním s úctou a uvážlivo.

Určený pre ženy, ktoré ucítili potrebu objavovať a kultivovať v sebe vnútornú silu a ženskosť. Určené tým, ktoré trápi vnútorná nespokojnosť, trápia sa vo vzťahoch a necítia sa byť dostatočne milované a prijímané partnerom, sebou, či okolím.

Tri fázy k uvoľneniu, prebudeniu a premene

Meditácie Do Čakier

Tieto meditácie sú mocný, zároveň príjemný spôsob na rozprúdenie energie, spriechodnenie a prečistenie energetických centier v tele (čakier). Sprevádzať, podporovať vás budú éterické oleje pracujúce s emóciami, podporná hudba, ktorá bola vytvorená majstrami práve na prácu s čakrami. Počas meditácie máte možnosť ucítiť všetko, s čím pracujeme a čo sa deje vo všetkých vrstvách našej bytosti. Po meditácii budeme prechádzať zdieľaním, ktoré je vždy veľmi obohacujúce na prehĺbenie procesov a našu podporu.

Rituál uzemňujúce Feelingovky

Vedomá práca so sebou, stíšenie a láskavé vnímanie seba s pomocou esenciálnych olejov, s prvkami bioenergetiky, sprevádzaná relaxačnou hudbou. Rituál, pri ktorom pracujeme s pocitmi v tele, dotykom, so všímavosťou a ukotvovaním, uzemňovaním, ale aj s katarziou, ktorá pomáha uľaviť od pocitov nenaplnenia, vnútorného napätia a podráždenosti. Dotknutie sa svojich hlbín, spúšťa uvoľnenie nahromadených a dávno potlačených pocitov v sebe.


Kundalíny meditácia

Ide o metódu, ako zvýšiť duchovný zážitok. Je to skvelý spôsob ako spoznať svoju kundalíni energiu. Vďaka traseniu sa telo nabije energiou a podporí sa proces sebaliečenia, prirodzenej sebaobnovy. Jemne prebúdzame túto energiu a dovolíme jej stúpať do najvyššieho bodu v ľudskom tele pre rozvoj spirituality. Táto meditácia pomáha pri rozprúdení energie a emócií. Hlboko uvoľňuje naše telo aj myseľ.