TAO Tantra- terapia, Thajská masáž,kurzy, tréningy, koučing, relaxačné a terapeutické masáže - Aroma a Krystal terapia, Vhodné pre ženy, mužov ale aj párové masáže či terapie. Poradenstvo, Spoločné meditácie, Ženské kruhy, práca s Kundalini energiou..

Popis Masáže, TAO Tantra  terapie , Meditácie, Semináre...

Tantra? TAO?Masáže? Regresná terapia?Meditácie? Éterické oleje? Relax?  Spoločné kruhy? Čo to je? Preco? Načo? Ako?

 

Tantrické TAO terapie a ostatné

​Naše terapie sú dlhodobé hlboké ozdravné procesy.

Z vašej strany je nutné mať odhodlanie, motiváciu a výdrž tieto terapie absolvovať. Z našej strany dostanete to najlepšie. Sme jediní na Slovensku, ktorí poskytujú TAO tantrické terapie. Pracujeme spoločne na uzdravení telesnej, emočnej,  psychickej a sexuálnej úrovni vašej bytosti.

TAO Tantra prečo ? Pretože:

Ozdravná terapia TAO Tantrou  je zážitok pre myseľ, telo aj dušu v TAO, ktoré je všetkým. Prináša osobný rozvoj, príval energie, prebudenie tvorivosti, vytvára a udržuje príťažlivosť, otvára cestu do hĺbky Vášho vnútra. Zároveň dokážete tento dar a oveľa viac v laske odovzdať svojmu milovanému( iniciovať posvätnú sexualitu a žiť ju).

                                Tantra v TAO je pavučina, energetická spleť všetkého

Tantra Vám prináša absolútnu slobodu a uvoľnenie sa do TAO. Umožní Vám bez hanblivosti, posudzovania a strachu prijať a preskúmať vlastné telo, jeho vzrušenie, svoju sexualitu, čo sa Vám páči a vytvára Vám potešenie a čo nie. Zároveň pracuje na hlbších úrovniach Vášho bytia, kde prináša rovnováhu, odstraňuje bloky a posilňuje Vašu životnú energiu. Zažijete silu , tanec vlastnej extatickej energie a prebudíte svoje zmysly.


 
Každá masáž obsahuje:

  • nápoj, rozhovor, sprcha - táto časť nie je súčasťou doby trvania masáže
  • tantrický pozdravný rituál, naladenie na životnú energiu
  • prípravná relaxačná časť masáže
  • masérka vás vedie vyššie popísanými technikami
  • masáž celého tela
  • masáž intímnych častí
  • aromaterapia esenciami vysokej kvality
  • záverečná relaxácia s rituálom
  • sprcha

PRAVIDLÁPri našich masážach nejde o akýkoľvek spôsob sexuálneho kontaktu. Vy si užívate pocity svojho tela a ste zameraný/á iba na seba. Ak potrebujete iný zážitok, prosíme, objednajte sa na iné miesto. Ak sa objednávate, súhlasite s týmito pravidlami.

          


 Aromaterapia a pohybové meditácie:

ESENCIÁLNE OLEJE

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické zlúčeniny, ktoré sa nachádzajú v semenách, kôre, stonkách, kvetoch a iných častiach rastlín. Môžu mať krásnu aj silnú vôňu. Ak ste už niekedy dostali ružu, prešli sa po levanduľovom poli alebo privoňali k čerstvo nakrájanej mäte, zakúsili ste aromatické vlastnosti esenciálnych olejov. Esenciálne oleje môžu zlepšiť náladu, upokojiť zmysly a vyvolať silné emocionálne reakcie. Možnosti esenciálnych olejov však prekračujú ich voňavé čaro.

Esenciálne oleje sa už v minulosti používali v mnohých kultúrach pre ich medicínske a terapeutické vlastnosti. Súčasné trendy smerom k holistickým prístupom k vlastnej starostlivosti o zdravie a čoraz väčšie vedecké dôkazy o alternatívnych zdravotných postupoch stoja za snahou o znovuobjavenie silných zdravotných účinkov esenciálnych olejov. Mnohé majú silné čistiace vlastnosti. Ich jedinečné chemické zloženie im umožňuje preniknúť pokožkou pre okamžitú systémovú reakciu pri kožnom použití. Určité oleje sa môžu používať ako potravinové doplnky na podporu vitality a pohody.

Spôsoby získavania

Liečebné esenciálne oleje sa najčastejšie získavajú procesom destilácie pomocou vodnej pary pri nižšej teplote, počas ktorého para cirkuluje cez rastlinný materiál pod tlakom a uvoľňuje esenciálne oleje do pary. Ako sa zmes pary ochladzuje, voda a oleje sa oddeľujú a olej sa zbiera vo svojej čistej podobe. Na zaistenie olejového extraktu najvyššej kvality sa musí podrobne monitorovať chemické zloženie, teplota a tlak. Príliš málo tepla a tlaku neuvoľní cenný olej; príliš veľa môže rozbiť krehké chemické zloženie extraktu a ovplyvniť jeho účinnosť. Popri starostlivo kontrolovanom procese extrahovania je pre kvalitu extraktu terapeutického esenciálneho oleja rovnako dôležitý dôsledný výber správnych druhov rastlín a častí rastlín, zozbieraných v ideálnom čase, keď sú v nich esenciálne oleje v najväčšej koncentrácii. Tento komplexný proces je rovnako umením ako vedou a zaistenie vynikajúceho produktu vyžaduje spoluprácu skúsených pestovateľov a destilatérov.

My používame  dōTERRA, Young Living a Bewit

 Certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy (CPTG) sú čisté, prírodné, aromatické zlúčeniny starostlivo získavané z rastlín. Neobsahujú prídavné látky ani umelé prísady, ktoré by oslabili ich aktívne kvality, a neobsahujú znečisťujúce látky ako pesticídy alebo iné chemické pozostatky.

Použitie

Esenciálne oleje sa používajú pri širokej škále aplikácií pre emočné a fyzické zdravie. Môžu sa používať samostatne alebo v komplexných zmesiach, čo závisí od používateľovej skúsenosti a požadovaných účinkov. Esenciálne oleje sa zvyčajne podávajú jedným z troch spôsobov: aromatickým rozptyľovaním, lokálnou aplikáciou na pokožku alebo vnútorným užívaním ako potravinové doplnky. Používanie esenciálnych olejov môže byť nesmierne jednoduché a zároveň môže zmeniť Váš život. Spolupráca s niekým, kto esenciálne oleje už používa, umožní začínajúcim používateľom, aby mali prospešnejšie a príjemnejšie skúsenosti. 

                   Meditácie Do Čakier

 Srdečne Vás pozývame na tanečné meditácie do čakier. Tieto meditácie sú mocný ale zároveň šetrný prostriedok na rozprúdenie energie, spriechodnenie a vyčistenie čakier a blokov jemnejších aj hlbších. Sprevádzať , podporovať Vás budú éterické oleje pracujúce s emóciami, podporná hudba ktorá bola vytvorená majstrami práve na prácu s čakrami veľmi účinným spôsobom. Počas celej meditácie je veľmi intenzívne cítiť všetko s čím pracujeme a čo sa deje vo všetkých vrstvách našej bytosti. Po meditácii budeme prechádzať zdielaním, ktoré je vždy veľmi obohacujúce a ďalšími dostupnými prostriedkami na prehĺbenie a našu podporu . 

 

          Kundalíny meditácia

Ide o metódu, ako zvýšiť duchovný zážitok. Je to skvelý spôsob ako spoznať svoju kundalíni energiu. Vďaka traseniu sa telo nabije energiou a podporí sa proces sebaliečenia, prirodzenej sebaobnovy. Jemne prebúdzame túto energiu a dovolíme jej stúpať do najvyššieho bodu v ľudskom tele pre rozvoj spirituality. Táto meditácia pomáha pri rozprúdení energie a emócií. Hlboko uvoľňuje naše telo aj myseľ.

 Seminár s GaJanou 

Sebapoznávací seminár zameraný n

a prebúdzanie ženskosti a vnútornej sily. Žena je citlivá a vnímavá a jemná navonok, pevná a silná vo svojich hlbinách. Ak je žena zranená, príliš krehká vo vnútri, navonok je tvrdá a chladná, upadá do role obete alebo bojovníčky. Mnohé ženy trpia, sú nespokojné a neveria si, pretože stratili kontakt so sebou, so svojou ženskou podstatou. Cyklus seminárov pre ženy učí poznávať seba, svoje vnútro, pocity, slabiny, ale aj obrovskú silu, ktorú možno dnes vnímate ako vnútorný odpor, márny boj alebo frustráciu, pretože čím má žena väčší dar (silu, či potenciál), tým môže viac nevedome škodiť sebe aj druhým, kým ho nepochopí a nenarába ním s úctou a uvážlivo.

Určený pre ženy, ktoré ucítili potrebu objavovať a kultivovať v sebe vnútornú silu a ženskosť. Určené tým, ktoré trápi vnútorná nespokojnosť, trápia sa vo vzťahoch a necítia sa byť dostatočne milované a prijímané partnerom, sebou, či okolím.

Tri fázy k uvoľneniu, prebudeniu a premene

Meditácie Do Čakier

Tieto meditácie sú mocný, zároveň príjemný spôsob na rozprúdenie energie, spriechodnenie a prečistenie energetických centier v tele (čakier). Sprevádzať, podporovať vás budú éterické oleje pracujúce s emóciami, podporná hudba, ktorá bola vytvorená majstrami práve na prácu s čakrami. Počas meditácie máte možnosť ucítiť všetko, s čím pracujeme a čo sa deje vo všetkých vrstvách našej bytosti. Po meditácii budeme prechádzať zdieľaním, ktoré je vždy veľmi obohacujúce na prehĺbenie procesov a našu podporu.

Rituál uzemňujúce Feelingovky

Vedomá práca so sebou, stíšenie a láskavé vnímanie seba s pomocou esenciálnych olejov, s prvkami bioenergetiky, sprevádzaná relaxačnou hudbou. Rituál, pri ktorom pracujeme s pocitmi v tele, dotykom, so všímavosťou a ukotvovaním, uzemňovaním, ale aj s katarziou, ktorá pomáha uľaviť od pocitov nenaplnenia, vnútorného napätia a podráždenosti. Dotknutie sa svojich hlbín, spúšťa uvoľnenie nahromadených a dávno potlačených pocitov v sebe.


Kundalíny meditácia

Ide o metódu, ako zvýšiť duchovný zážitok. Je to skvelý spôsob ako spoznať svoju kundalíni energiu. Vďaka traseniu sa telo nabije energiou a podporí sa proces sebaliečenia, prirodzenej sebaobnovy. Jemne prebúdzame túto energiu a dovolíme jej stúpať do najvyššieho bodu v ľudskom tele pre rozvoj spirituality. Táto meditácia pomáha pri rozprúdení energie a emócií. Hlboko uvoľňuje naše telo aj myseľ.

 


TAO Tantra- terapia, Thajská masáž,kurzy, tréningy, koučing, relaxačné a terapeutické masáže - Aroma a Krystal terapia, Vhodné pre ženy, mužov ale aj párové masáže či terapie. Poradenstvo, Spoločné meditácie, Ženské kruhy, práca s Kundalini energiou..